Zwitsal zeepvrije wasgel
Details
https://www.prenatal.nl/bad-en-verzorging/verzorgen/baby-verzorgings-producten/zwitsal-zeepvrije-wasgel-208523.htmlPromotions
Variations
Zwitsal zeepvrije wasgel
Zwitsal wasgel is een gel is 100% zeepvrij en daarom uitermate geschikt om het huidje en het gezichtje van je kindje op milde wijze te wassen. Ook bijzonder geschikt voor de gevoelige huid van volwassenen. Toepassing Het gezichtje schoonmaken: Gebruik voor het gezichtje wat lauwwarm water dat voorgekookt is en watjes. Maak eerst de oogjes schoon. Voor ieder oogje gebruik je een schoon watje. Dan de oortjes, mondje, neusje en het nekje. Steeds met schone watjes. Wattenstaafjes gebruik je alleen om de oorschelp en de rand van het neusje schoon te maken. Nooit in het oortje of neusje gaan. De rest van het gezichtje kan met Wasgel schoongemaakt worden. De 20% extra korting zit al bij de prijs inbegrepen.
bestelinformatie
gratis thuisbezorgd vanaf 39.-
Boven de 39 euro bezorgen we je bestelling gratis. Voor bestellingen onder de 39 euro rekenen we 4,95 euro bezorgkosten.
vandaag besteld, geleverd binnen 3 werkdagen Vandaag besteld? Dan is jouw bestelling binnen 3 werkdagen in huis.
45 dagen bedenktijd Niet tevreden met je aankoop? Je hebt tot 45 dagen om je bestelling te retourneren. Of tot 2 weken nadat onze winkels weer open mogen.
7 dagen per week bereikbaar
Algemeen
masternummer: | 70057 | |
---|---|---|
artikelnummer: | 208523 | |
EAN: | 8717163753910 | |
Kleurnaam: | Onbekend | |
Merk: | Zwitsal | |
Soort product: | Zeep en shampoo |