Little Dutch hydrofiele doek Pure 120x120
Details
https://www.prenatal.nl/bad-en-verzorging/badderen/hydrofiele-doeken-en-washandjes/little-dutch-hydrofiele-doek-pure-120x120-5205549.htmlPromotions
Variations
Little Dutch hydrofiele doek Pure 120x120
Deze Little Dutch doek, ook wel swaddle, hoort bij de Pure collectie. De Little Dutch doek is als multifunctionele hydrofiele doek een echte must-have voor je kindje. Hij is gemaakt van zacht katoen met een hoog absorptievermogen. Ideaal om baby’s mee af te drogen na het badje, als onderlegger bij de verschoning of als spuugdoek na het voeden. Wassen op 30 graden; strijken op een lage temperatuur. Dit product is niet geschikt om te drogen in de droger. Deze doek is verpakt per 1 en heeft een afmeting van 120x120 cm.
bestelinformatie
gratis thuisbezorgd vanaf 39.-
Boven de 39 euro bezorgen we je bestelling gratis. Voor bestellingen onder de 39 euro rekenen we 4,95 euro bezorgkosten.
vandaag voor 14:00 besteld, morgen in huis Bestel je op werkdagen voor 14.00 uur? Dan is jouw bestelling onder normale omstandigheden morgen bij jou in huis. Na 14.00 uur wordt jouw bestelling na 1 werkdag bezorgd.
45 dagen bedenktijd Niet tevreden met je aankoop? Je hebt tot 45 dagen om je bestelling te retourneren.
Algemeen
masternummer: | 135514 | |
---|---|---|
artikelnummer: | 5205549 | |
EAN: | 8719033019812 | |
Soort product: | Hydrofiele doek | |
Kleur: | Geel |
Gebruik
Geslacht: | Unisex | |
---|---|---|
Was- /schoonmaakinstructie: | Wassen op 30 graden |
Technische kenmerken
Materiaalsamenstelling: | 100% katoen |
---|