|
|
|
Inentingen Inentingen bij baby's kunnen erg pijnlijk zijn en vaak ook koorts veroorzaken. Een oud, maar goed werkend middeltje hiertegen is een gaasje met kwark of yoghurt op de inenting plakken. Dit trekt de brand eruit en kan de koorts verminderen of zelfs voorkomen.
|
Speeltjes in de buggy Als jouw baby ook graag zijn speeltjes uit de buggy gooit, doe er dan een spenenkoortje aan. Die zijn met verschillende bevestigingsmethoden te koop. Maak deze vast aan de stof of zijkant van je buggy, zo heeft je kleintje veel speelplezier. Daarnaast hoef je het speeltje ook niet meer steeds van de grond te rapen en wordt het niet vies.
|
Spiegeltje Ik heb een extra spiegeltje gekocht dat je met een zuignap kunt vastmaken aan het achterraam van je auto. Zo hoeft de bijrijder alleen maar om te kijken om het gezichtje van het kindje in de maxi-cosi te kunnen zien.
|
Flesje voor onderweg Wanneer je met je baby op vakantie gaat, neem dan een thermoskan met warm water mee. Zo kun je onderweg altijd een flesje voor je baby maken.
|
Dagje uit "Ik neem mijn baby overal en altijd mee, waar dan ook naar toe. Ik heb twee oudere kinderen en die willen nou eenmaal ook van alles ontdekken en zien. Ik kan moeilijk thuisblijven en de oudsten die ervaring ontnemen, omdat de baby rust nodig heeft. Ik merk ook dat Diana die rust helemaal niet waardeert. Ze vind het juist leuk om mee te gaan. Natuurlijk zorg ik er wel voor dat ik een museum ook leuk maak voor haar. Ik deins op en neer bij een modern schilderij. Dat vindt ze prachtig. Wie zegt er dat baby's niet op hun eigen manier van kunst kunnen genieten?"
|
Brr... koud! Je baby is nog niet in staat om zijn lichaamstemperatuur op dezelfde manier te regelen als wij dat doen. Let daarom goed op zijn lijfje. Krijgt hij het koud? Ga dan direct uit het water, droog hem af en doe hem een badcape om. Zorg dat zijn hoofdje (maar niet zijn gezichtje) bedekt is.
|
|
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |