Over ons  ›  Zo denken wij

Zo denken wij


Missie en visie: Het zijn vaak mooie woorden. Deze mooie woorden krijgen pas betekenis als je ze doorleeft en naleeft. Daarom staat bij Prénatal iedereen achter de visie en voelen we allemaal dezelfde missie. Dat bindt ons en stelt ons in staat om die bijzondere band met onze klanten aan te gaan!

Visie: ons hart

Vanuit onze liefde voor nieuw leven laten wij ons, iedere dag weer opnieuw, inspireren door de liefdevolle relatie tussen ouder en kind. De beleving en bezieling hiervan raakt ons in het hart.


Missie: ons streven

Vanuit bovenstaande gedachte en gevoelens willen wij een zo compleet mogelijk palet van producten en diensten bieden aan (aanstaande) vaders en moeders, opa’s en oma’s, ooms en tantes, vrienden en kennissen. Wij streven voor hen een ondersteunende, informatieve, inspirerende en vertrouwde rol te spelen.

Lees meer over onze droom.